Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Громадська організація «Народна воля Дніпра» презентовала у Дніпропетровську законопроект «Про відкликання народних депутатів України»

Громадська організація «Народна воля Дніпра» за участі представників громадськості та кандидатів в Народні депутати України провела презентацію та обговорення законопроекту «Про відкликання народних депутатів України». Про це повідомляє прес-служба громадської організації.

«Прийняття цього законопроекту забезпечить право народу на участь в управлінні державою не тільки раз на п’ять років, але і у міжвиборчий період, підвищить рівень відповідальності народних депутатів України, запобігатиме прихованій та явній міжфракційній міграції, зменшить соціальну напругу в суспільстві, поверне довіру до парламенту, яку було втрачено після ганебних сторінок в історії українського парламентаризму», — зазначив Іван Маркевич.

Співкоординатор ГО «Народна воля Дніпра» Роман Сердюк презентував механізми відкликання депутатів, які прописані в цьому законі.

Він пояснив, що законопроект передбачає можливість для виборців достроково припинити повноваження народного депутата України, зібравши необхідну кількість підписів виборців під заявою про його відкликання на спеціальному бланку, який видаватиметься Центральною виборчою комісією.

Після презентації присутнім на заході кандидатам в народні депутати України Максиму Курячому, який балотується по 25 мажоритарному округу, та Івану Васючкову, який балотується по 24 мажоритарному округу, було запропоновано підписати публічний договір про підтримку цього законопроекту у разі їх обрання.

Обидва кандидати погодились взяти на себе такі зобов’язання, а у разі їх невиконання протягом трьох місяців з дня складення присяги – подати заяву про дострокове припинення своїх повноважень.

Посилання на сторінку законопроекту: http://dniprocentrizm.org/proekt-zakonu-pro-vidklikannya-narodnih-deputativ-ukrayini/

Електронна адреса для пропозицій: proekt@dniprocentrizm.org

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре СМИ высказались о законопроектах про медиа и дезинформацию
Правительство, которому доверяют. Как построить эффективное правительство в Украине?
В Днепре обсудили важность принятия законопроекта «Об админпроцедуре»
Законопроект об административной процедуре: развеиваем мифы
Закон об административной процедуре: эксперты рассказали, чего ожидать гражданам и бизнесу