Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Громадськість Дніпропетровщини очікує від виборів народних депутатів України миру та стабільності

Про це повідомив під час прямого включення телемарафону «Дніпропетровщина. Вибори LIVE» голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Олексій Лазько.

Він розповів про те, що очікує громадськість від позачергових виборів народних депутатів. Ці очікування громадськості можна розділити на три напрямки.

Перший – мир та припинення бойових дій. «В нашому регіоні все спокійно, адже є діалог громадськості з владою, є певна ментальність Дніпропетровщини. Але від усвідомлення того, що за 300 км звідси йдуть повномасштабні бойові дії, кожна нормальна людина відчуває тривогу», — наголосив Олексій Лазько.

Другий та третій напрямки – стабільність та цілісність України.

За словами Олексія Лазька, громадська рада у своїй роботі повинна розвивати 2 принципи – об’єднання громадськості та її навчання. «В містах та районах регіону ми створюємо осередки єдності, які акумулюють корисну інформацію та передають її людям, щоб вони могли самостійно роботи висновки. Громадяни повинні відійти від позиції «моя хата з краю», вивчати програми кандидатів та йти голосувати», — сказав Олексій Лазько.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: 16 серпня – вибори Громадської ради при Дніпропетровській ОДА
Попадут ли майдановские общественные организации в Общественный совет при Днепропетровской облгосадминистрации?
Общественный совет выступил категорически против слияния двух институтов на Днепропетровщине
Старый Днепропетровск не должен быть уничтожен!
Представители общественных организаций создали в Днепропетровске благотворительный фонд помощи армии, раненым и переселенцам