Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Меморандум, що підпише Ігор Коломойський з представництвом ООН, передбачає більше 2 млн дол США для переселенців

Ці кошти будуть спрямовані на сплати комунальних послуг переселенцями та на ремонт житла, де вони будуть зимувати. Згідно з Меморандумом Міжрегіональне представництво управління верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні залучатиме донорів до впровадження проектів, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію переселенців, надаватиме гуманітарну, технічну та грошову допомогу, братиме участь у всіх заходах, спрямованих на прийняття переселенців. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Незважаючи на те, що Меморандуми про співпрацю вже були підписані з Києвом та Львовом, цей меморандум став першим в Україні, що повномасштабно охоплює всі сфери надання допомоги переселенцям, як технічну, так і фінансову.

Згідно з меморандумом управління верховного комісара ООН також надаватиме облдержадміністрації інформацію про передовий досвід щодо поліпшення процесів міграції та допомоги, спільно з ОДА братиме участь у впровадженні програм, що передбачають соціальну інтеграцію вразливих категорій переселенців, сприятимуть побудові відкритого діалогу та ефективного партнерства з владою та партнерами на місцях та ін.

Робота над Меморандумом велася протягом майже 5 місяців. Олдріх Андрисек (Регіональний Представник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні) неодноразово відвідував Дніпропетровську область та зустрічався з керівництвом облдержадміністрації для проведення переговорів щодо підписання даного Меморандуму. Весь цей час Управління веде активну роботу з внутрішньопереміщеними особами, які приїхали до Дніпропетровської області у пошуках захисту свого життя з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Управління вже надає допомогу у ремонті будівель, в яких проживають переселенці, гуманітарну допомогу (непродовольчі товари, продуктові набори тривалого зберігання), а також разову грошову допомогу найбільш вразливим категоріям переселенців, ведуть координаційну роботу та надають правову допомогу.

Також опрацьовується проект для надання фінансової допомоги соціально вразливим категоріям населення – на сьогодні це близько 1000 сімей.

Довідка:
На території Дніпропетровської області загальна кількість переселенціва з територій Донецької, Луганської областей та АР Крим складає – 37 374 осіб (10 810 сім`ї).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Коломойский стал лидером партии УКРОП
В Днепре Игоря Коломойского наградили медалью
Коломойский рассказал, сколько «Днепр» должен получить за Коноплянку
Коломойский против Порошенко и Ахметова: Харьковско-днепропетровский фронт
«Подарки» Коломойского для Резниченко