Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Меткомбінат імені Дзержинського за рахунок модернізації знизив споживання газу в 4 рази

Інвестпроекти з модернізації також дозволяють підвищити продуктивність та конкурентоспроможність підприємства. Зокрема, повна реконструкція сортопрокатного цеху стану 400/200 дозволила досягти збільшення обсягів виробництва прокату з 0,7 млн. т / рік до 1,8-1,95 млн. т / рік, розширити сортамент виробленої прокатної продукції, поліпшити її якість та конкурентоспроможність. Свої досягнення та процес модернізації керівник заводу продемонстрував першому заступнику губернатора Анатолію Крупському під час його робочого візиту до Дніпродзержинська, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Дніпровський меткомбінат – це один з найбільших підприємств гірничо-металургійної галузі Дніпропетровщини, і до того ж один із найперспективніших. У це підприємство не лише інвестують, а направляють інвестиції на поліпшення якості продукції, на екологічну складову, і найголовніше – на зниження енергозатрат», — зазначив Анатолій Крупський.

Як розповів генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського» Максим Завгородній, комбінат є єдиним в Україні підприємством з виробництва коритоподібних шпунтових паль типу Ларсен, які застосовуються у будівництві й гідротехнічних спорудженнях, контактних рейок для метрополітену, штаби електролізерів, яка застосовується на алюмінієвих заводах.

Є єдиним у світі виробником катаної осьової профільної заготовки – чорнових та напівоброблених осей для рухомого складу залізничного транспорту.

На замовлення споживачів комбінат виробляє продукцію відповідно до вимог міжнародних стандартів, як загальноєвропейських, так і національних стандартів країн Європи й Америки (Німеччини, Великобританії, США тощо).

Для того, щоб постійно бути конкурентоспроможним на світових ринках, підприємство постійно модернізує свої потужності. Зокрема, наразі встановлено модернізовану установку з пиловугільного вдування у доменному цеху. Тільки за вересень місяць ця установка дозволили значно зекономити.

Ще одним інцест проектом, що реалізується на заводі є установка з дисульфурації чавуну. Машини з безперервного лиття заготовок введено в експлуатацію ще у 2008 році, але цех постійно удосконалюються. Так нещодавно був введений в експлуатацію пакувальник готової продукції.

Також заступник губернатора відвідав повністю реконструйований сортопрокатний цех стан 400/200.

Загалом вся модернізація дозволила вже наразі зекономити підприємству в 4 рази більше газу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Каменском экологи будут бороться с ДМК за чистый воздух