Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині навчається близько 8,5 тис переселенців зі Сходу України та Криму

Наразі у дитсадках і школах області навчається понад 6,3 тис дітей з Донецької та Луганської областей. За період вступної кампанії-2014 близько 1,5 тис абітурієнтів з Донбасу вступили до вишів регіону. Також у цьому навчальному році 736 студентів із зони АТО та окупованого Криму перевелися на постійну основу та стали тимчасовими слухачами у вищих навчальних закладах Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільша кількість школярів зі Сходу України продовжуватимуть навчання у школах Дніпропетровська, Петриківського та Нікопольського районів. За можливістю, при влаштуванні дітей до навчальних закладів враховують також і побажання батьків. Разом з тим, школи Дніпропетровщини готові і надалі безперешкодно приймати на навчання учнів з Донеччини та Луганщини. Загальна укомплектованість навчальних закладів трохи перевищує 50%.

Нагадаємо, що Дніпропетровщина однією з перших почала приймати на навчання студентів із Криму. Перший студент з окупованого півострова перевівся до Дніпропетровської державної медичної академії ще у березні. Загалом, за період від початку анексії до вищих навчальних закладів регіону перевелися 129 студентів із автономної республіки.

Також 226 студентів з Донбасу були переведені до вишів Дніпропетровщини на постійній основі. З початку навчального року 381 студент із зони проведення АТО переведений до обласних вишів на тимчасове навчання.

Зазначимо, що на початку жовтня координатори сектору регіонального розвитку Представництва ЄС оглянули гуртожитки вишів Дніпропетровщини. Будівлі, що знаходяться у Дніпропетровську, Кривому Розі, Вільногірську та Дніпродзержинську мають пройти реконструкцію, після чого їх можна буде використати у якості тимчасового житла для переселенців зі Сходу України.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Днепропетровщине заработало управление Государственной службы качества образования
Государственная итоговая аттестация: В мэрии Днепра рассказали, на что влияют ее результаты
Днепропетровщина – абсолютный лидер в развитии нового образовательного пространства – Геннадий Зубко
Куда движется образование Днепра?
Днепровские педагоги присоединились к образовательному хакатону «Учитель — агент изменений»