Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині відзначили День працівників харчової та переробної промисловості

Це професійне свято на Дніпропетровщині відзначають 26 тис людей – працівників 1,5 тис підприємств харчової та переробної промисловості регіону. В обласному центрі під час урочистого прийому з нагоди свята подяки та почесні грамоти отримали понад 30 кращих працівників 2014 року, вітальними листами голови обладміністрації нагородили 22 ветеранів галузі. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Харчова промисловість – це одна з найпотужніших галузей економіки Дніпропетровщини. Потреби жителів області в продуктах харчування у повному обсязі задовольняє власне виробництво.

Підприємства харчової та переробної промисловості Дніпропетровщини працюють стабільно та відповідно до замовлень споживачів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року в області на 6,3% зросло виробництво м’яса, на 1,6 % — ковбасних виробів, на 33% — олії нерафінованої, на 15,1% – борошна.

Підприємства регіону скрупульозно стежать за якістю своєї продукції. Так, впроваджуються сучасні системи управління якістю (ISO) та управління безпечністю (HACCP), які дозволяють тримати під контролем рівень відповідності товарів необхідним стандартам. Зараз такі системи працюють на 53 підприємствах харчової та переробної промисловості області.

Висока якість продукції підприємств і збільшення обсягів виробництва дає їм можливість поставляти товари і в інші регіони країни. Загалом, за 9 місяців цього року обсяг реалізованої продукції харчової галузі склав близько 10 млрд. грн.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В ДнепрОГА орденом «Народный Герой Украины» наградят более 20 АТОшников, волонтеров и благотворителей – Валентин Резниченко
Борис Филатов наградил днепрян, активно помогавших в борьбе со снежными заносами
Борис Филатов наградил известных украинских блогеров почетными медалями
В Днепре Президент Украины вручил государственные награды участникам Революции Достоинства
По случаю Дня Независимости Украины в Днепровском горсовете наградили участников АТО