Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині зафіксовані чергові порушення на виборчих дільницях

Такі факти виявлені та зареєстровані працівниками міліції в чотирьох райвідділах Дніпропетровської області.

26.10.2014 о 10.25 до чергової частини П’ятихатського райвідділу міліції з письмовою заявою звернувся місцевий житель — голова оперативного штабу місцевого округу 1979 р.н. Він повідомив, що 10 хвилин тому на території м. П’ятихатки по вул. Мірошниченка (на протязі близько 1 км) він виявив розкидані листівки формату «А4» з інформацією агітаційного характеру.

26.10.2014 о 10.20 до Інгулецького райвідділу Криворізького міського управління міліції звернувся місцевий житель 1992 р.н. (незалежний спостерігач за ходом виборів). Він повідомив, що на одній з виборчих дільниць в м. Кривий Ріг громадянину видали бюлетень без паспорту.

26.10.2014 об 11.25 до чергової частини Бабушкінського райвідділу Дніпропетровського міського управління міліції надійшло повідомлення від громадян про те, що п’ять хвилин тому під час голосування на одній з виборчих дільниць на території Бабушкінського району м. Дніпропетровська, непрацюючий місцевий житель 1962 р.н. розірвав виборчий бюлетень і вкинувши його до виборчої урни намагався піти, але був затриманий спостерігачами.

26.10.2014 о 11.55 до чергової частини Жовтневого райвідділу Дніпропетровського міського управління міліції надійшло повідомлення від громадян про те, що п’ять хвилин тому, під час голосування на одній з виборчих дільниць, непрацюючий місцевий житель 1994 р.н. сфотографував мобільним телефоном виборчий бюлетень, після чого був затриманий працівниками міліції та спостерігачами.

Наразі слідчими відділами райвідділів вирішуються питання щодо кваліфікації зареєстрованих подій.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: НАПК выявило нарушения в декларациях нардепа из Днепропетровщины
По результатам выборов по 27-му избирательному округу в Днепре в полицию поступило 93 заявления
Полиция тормозит расследование избирательных нарушений в Днепре
В КИУ назвали основные нарушения избирательной кампании на 27-м округе в Днепре
В Днепре ОПОРА зафиксировала передвижной медицинский центр, а рядом агитацию кандидата