Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На дніпропетровському підприємстві робітники отримували зарплату двома частинами: офіційно та в «конвертах»

Співробітники ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області встановили, що керівники ТОВ «З», яке займається виготовленням та реалізацією металопластикових виробів, на протязі 2011 – 2013 років та І кварталу 2014 року виплачували заробітну плату найманим працівникам двома частинами.

Перша частка платежу, який є офіційним і складає в середньому 1275 грн. на місяць, перерахувалась на рахунки пластикових карток робітників, відкритих у банку «А». Інша частка, близько 2500-3000 грн. на місяць, — у так званих «конвертах», з якої ТОВ «З» не утримувало податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок, виплачувалась на картки трудівників, оформлених у банку «Б».

За попереднім розрахунком, загальна сума виплачених підприємством доходів без нарахування, утримання та перерахування до бюджету коштів, за три останніх роки склала понад 7 млн. грн., з яких до бюджету не надійшло більше 1 млн. грн. ПДФО та 3 млн. грн. ЄСВ.

На теперішній час працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області здійснюються заходи щодо збору доказової бази для ініціювання порушення кримінального провадження у відношенні посадових осіб ТОВ «З» за фактом ухилення від оподаткування.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре разоблачили схему по уклонению от уплаты налогов в особо крупных размерах
Бывший руководитель Каменской налоговой инспекции, из-за действий которого государству причинен 1,6 млн. грн. убытков, взят под стражу (ВИДЕО)
На Дніпропетровщині директора підприємства судять за несплату податку
Посадовці держпідприємства на Дніпропетровщині заборгували державі понад 780 тис. грн.
В Днепродзержинске нашли подпольный нефтеперерабатывающий завод