Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Новомосковському загальновійськовому полігоні триває активна бойова підготовка частин та підрозділів Збройних Сил України

Вогневі підрозділи зенітної ракетної бригади та батальйону територіальної оборони виконали бойові стрільби із зенітних установок ЗПУ-1 та ЗУ-23-2 по наземних та повітряних цілях. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Свою майстерність підвищують і воїни протитанкових та гранатометних підрозділів. Військовослужбовці тренуються знищувати танки противника зі станкових протитанкових гранатометів СПГ-9. А розрахунки автоматичних гранатометів станкових АГС-17 удосконалюють професійні навички у враженні живої сили противника на різних відстанях.

На військовому стрільбищі захисники України виконують стрільби з автоматів АК-74 та АКС-74, ручних кулеметів РПК та ПКМ, а також протитанкових гранатометів РПГ-7.

Слід зазначити, що під час підготовки військовослужбовців досвідчені інструктори та керівники занять використовують бойовий досвід, здобутий в зоні АТО.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині воїни-танкісти вдосконалюють свою професійну майстерність у володінні новітніми вітчизняними зразками танкового озброєння
Вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали розташування вартових неба (ФОТО)