Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Навчальні заклади Дніпропетровщини готові до початку опалювального сезону

Школи Дніпропетровської області повністю готові до зими. Серед дошкільних навчальних закладів залишились 12 дитячих садків. Наразі вони завершують підписання необхідних документів. Загалом, комунальна та соціальна сфери технічно готові до початку опалювального сезону. Про це стало відомо під час прес-конференції директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олександра Демчика та заступника департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Василя Разводова.

У серпні Міносвіти разом з департаментом освіти та науки облдержадміністрації рекомендували навчальним закладам перейти на так звану шестиденку. За інформацією директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександра Демчика, наразі 400 шкіл Дніпропетровщини навчаються за новим графіком. Решта 609 пішли шляхом інтенсифікації та ущільнення графіку. Випробувати варіант дистанційної освіти змогли учні великих міст області.

Розширені осінні канікули у більшості шкіл розпочнуться вже 27 жовтня.

«У цьому навчальному році осінні канікули будуть подовжені на 5 днів, весняні – на 10 днів. Я ще раз зазначу, що це пов’язано виключно зі скороченням ліміту газу. Упевнений, що якість освітнього процесу від цього не постраждає», — зазначив Олександр Демчик.

У вишах області зміни у навчальному процесі приймали самостійно. Єдина норма для всіх стосується строків закінчення та початку семестрів. Перший має закінчитись до 15 грудня. Другий необхідно розпочати до 1 березня.

Разом з тим, можливість послабити режим економії газу у навчальних закладах таки існує. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Василь Разводов.

«Ви чули заяву нашого Прем’єр-міністра, що існує дефіцит близько 5 млн кубометрів газу. Сьогодні вирішується питання поставок газу на промислові підприємства. Скоріш за все, з Росією буде підписано новий договір про ціну газу, його поставки можуть зрости. Тоді більшість мір адміністративного характеру, як-то подовження канікул, ущільнення графіку або зменшення подачі теплоносіїв будуть непотрібні», — зазначив він.

Також за словами Василя Разводова, комунальна та соціальна сфери технічно готові до початку опалювального сезону. Рішення про початок подачі тепла обіцяють прийняти вже завтра на селекторі Міністерства житлово-комунального господарства.

«У ході селектору будуть розглянуті, зокрема, звіти областей щодо їх готовності. Виходячи з цього буде прийматися рішення про початок опалювального сезону. Дніпропетровщина наразі має повну технічну готовність», — розповів Василь Разводов.

Він також додав, що подекуди опалювальний сезон може розпочатися раніше. Таке рішення можуть прийняти місцеві органи влади, але лише там, де встановлено негазові котельні.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Новая украинская школа: Как будут учиться будущие днепровские первоклассники
В Днепре родители, учителя и общественность протестуют против ситуации в сфере образования
Еще один вуз в Днепре будет готовить государственных управленцев
В Днепре возле горсовета сотрудники школ и детсадов митинговали за право работать
На Днепропетровщине появятся семь современных школ IТ и робототехники — Валентин Резниченко