Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Німеччина допомагатиме переселенцям й організовуватиме літні курси для молоді з Донбассу

Німеччина зацікавлена у допомозі переселенцям з Донецької та Луганської областей, а також у сприянні по відновленню східних регіонів України. Про це стало відомо під час зустрічі генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Детлефа Вольтера з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Трейгерманом.

«З наближенням зими, нагальним стає питання забезпечення переселенців всім необхідним. На сьогодні питання вже вирішено на 90%. Ті переселенці, які до нас вже переїхали, сьогодні вже розселені в будинки, які підготовлені до зими. Але зрозуміло, що чим ближче до зими, тим більшою буде кількість переселенців. І напевне ми вже не впораємося самостійно. Проте завдяки Німеччині сьогодні розпочата робота над проектом будівництва збірних будинків. Наразі вже підготовлено майданчики для встановлення тимчасових будинків для переселенців», — зазначив радник Борис Трейгерман й додав, що вже у жовтні в Україну приїдуть такі будинки.

Також генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні зауважив, що Німеччина влітку організовувала на території Польщі та Німеччини курси для молоді з Донбасу. Таку практику Німеччина збирається продовжувати й надалі.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам
Что волнует переселенцев в Кривом Роге