Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Німецький Фонд імені Генріха Бьолля готовий допомагати Україні на шляху її євроінтеграційного вибору

Про це стало відомо під час зустрічі радника голови облдержадміністрації Бориса Трейгермана з представниками німецького Фонду імені Генріха Бьолля.Фонд працює не з політиками та партіями, а з громадянами та суспільством.

«Для нас важливо, що ЄС хоче допомогти нам побудувати європейське суспільство. Щоб побудувати щось гарне, потрібні хороші вчителі. А ЄС цю демократію будує протягом довгих років. Останні події в Україні демонструють, що наш народ прагне побудувати демократичне суспільство», — сказав Борис Трейгерман.

Він також наголосив, що ті процеси, які сьогодні відбуваються у суспільстві – а це і боротьба з корупцією, і формування нових законів, — це боротьба нового зі старим.

Глава Правління Фонду імені Генріха Бьолля Ральф Фюкс наголосив, що ситуація в Україні має велике значення для Європи, тому ми хочемо знайти можливості до взаєморозуміння і співробітництва.
«Ми впевнені, що Україна досягне своєї мети, спираючись на демократичні принципи громадянського суспільства», — сказав Ральф Фюкс.

Довідка:

Фонд імені Генріха Белля є німецьким політичним ліволіберальним фондом, близьким до Партії Зелених («Союз 90 / Зелені») Німеччини і являє собою частину європейського зеленого руху. Фонд має самостійний юридичний статус і є неприбутковою, незалежною, громадською організацією. Діяльність Фонду фінансується в основному за рахунок Федерального уряду Німеччини. Він здійснює свою діяльність як в Німеччині, так і за її межами. Його організаційна структура включає 16 земельних фондів в самій Німеччині та 28 закордонних представництв, які ведуть діяльність в 60 країнах на 4 континентах.

Пріоритетним завданням фонду є політична освіта, мета якої — сприяти розвитку демократії, побудові дієвого громадянського суспільства, розширенню участі свідомих громадян в суспільному і політичному житті країни, поглибленню взаєморозуміння між народами. У своїй роботі фонд орієнтується на такі важливі цінності, як екологія, демократія, гендерна рівність, сталий розвиток, гуманізм, солідарність і ненасильство і керується словами Гайнріха Бьолля «Втручання є єдиною можливістю залишитись реалістом».

З квітня 2008 року Представництво Фонду імені Генріха Белля почало свою роботу в Україні.

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні реалізує на сьогодні наступні програми:

  • Сприяння демократії та розвиток громадянського суспільства (сприяння активній участі громадян в управлінні державою, розвиток політичної культури громадян, підтримка громадських організацій та журналістів, критичне переосмислення історії та підтримка зеленого руху і носіїв ліво-ліберальних ідей);
  • Гендерна демократія та права жінок (гендерна рівність, підтримка жіночого руху, боротьба з ксенофобією і злочинами на грунті ненависті, запобігання дискримінації меншин, боротьба за права ЛГБТ);
  • Екологія, клімат і енергетика (сприяння підвищенню енергоефективності, захист клімату, підтримка антиатомного руху, екологічна модернізація суспільства).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В ОТГ Днепропетровщины будут бороться с коррупцией
Семь нардепов подрабатывают «на стороне»
Молодежь Днепропетровщины призывают бороться с коррупцией: объявлен новый конкурс
Общественные активисты призвали топ-чиновников ускорить подачу электронных деклараций
О случаях коррупции жители области могут сообщать в ДнепрОГА