Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Обласна рада залучає польський досвід для навчання працівників органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини

22 жовтня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, ректори Гуманітарної академії ім. Олександра Гейштора (м. Пултуску, Польща) Адам Koсескі та Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара Микола Поляков підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію в області освіти і науки між обласною радою та відповідними вищими навчальними закладами.

Пріоритетним напрямком тристороннього договору стало визначення спільних дій щодо забезпечення фахової підготовки посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Дніпропетровської області.

«Дніпропетровська обласна рада веде активну роботу з залучення кращого світового досвіду у розвитку територій. Децентралізація влади передбачає принципово новий режим роботи для всіх регіональних управлінців. Місцева влада буде оперувати більшими повноваженнями, більшими ресурсами і, відповідно, нести більше відповідальності. До цього органи місцевого самоврядування повинні бути готові: морально і професійно. У партнерстві з Польщею найближчим часом плануємо запустити новий проект, спрямований на підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області. Для нас це вже не перший досвід. У цьому напрямку плідно співпрацюємо з Проектом «Місцевий економічний розвиток міст України» (Канада), швейцарським проектом DESPRO та Національною академією державного управління при Президентові України. Cуть усіх проектів єдина — допомогти працівникам місцевого самоврядування стати ефективними спеціалістами з розвитку своїх територій», — наголосив Євген Удод.

Річний курс, який зовсім скоро розпочнуть викладати польські та дніпропетровські спеціалісти, включає 11 предметів, серед яких – Моделі адміністрацій держав ЄС, Право ЄС, Громадянське суспільство в умовах ринкової економіки, Підготовка реформ і реорганізація адміністрацій та інше. По завершенню, учасники, які успішно завершили навчання, отримають документи про освіту, що підтверджує їх кваліфікацію від дніпропетровського та польського вузів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровский облсовет выделил почти 50 млн грн на меры эпидбезопасности
Днепропетровский облсовет избрал нового председателя
Днепропетровский облсовет решил приобрести машину-амфибию
В Днепропетровской области создадут Ситуационный центр
При Днепропетровском облсовете создают комиссию по полиции