Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Облстат запрошує бажаючих взяти участь у відборі домогосподарств Дніпропетровщини для обстеження умов їх життя

Основною інформаційною базою комплексного дослідження рівня матеріального добробуту різних соціальних груп населення є дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, які об’єктивно відображають вплив на життєвий рівень домогосподарств багатьох процесів соціально-економічного розвитку України. Про це повідомляє ГУ статистики у Дніпропетровській області.

Вибіркове обстеження умов життя домогосподарств здійснюється на постійній основі, базується на загальноприйнятих міжнародних стандартах і відповідає соціо-демографічній та економічній ситуації в Україні.

Об’єктом обстеження умов життя є домогосподарство – сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об’єднують та витрачають кошти. Ці особи можуть перебувати в родинних стосунках або стосунках свояцтва, не перебувати у будь-яких з цих стосунків або бути і в тих, і в інших стосунках. Домогосподарство може складатися з однієї особи.

Оскільки частка домогосподарств, у складі яких є особи, не пов’язані родинними стосунками, становить менше одного відсотка, то поняття «домогосподарство» і «сім’я» дуже близькі.

Відбір домогосподарств здійснюється лише з ознаки територіального розташування і таким чином, що кожне домогосподарство має рівну вірогідність бути залученим до обстеження.

Обстеження кожної сім’ї, що увійшла до вибірки, триває протягом року.

Для залучення до співробітництва на адресу кожного домогосподарства надсилається лист-запрошення.

При першому відвідуванні для знайомства з домогосподарством заповнюються «Контрольна картка складу домогосподарства» та «Запитальник основного інтерв’ю».

Упродовж кожного кварталу респонденти заповнюють два щоденники про свої витрати. Витрачений на заповнення щоденників час оплачують домогосподарствам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 1998р. No 1725.

Успіх обстеження і якість отриманих матеріалів залежать від добровільної згоди респондентів приймати участь у ньому та їхнього бажання надавати необхідну інформацію.

З 5 листопада 2014р. органами державної статистики в усіх регіонах країни, у т.ч. у Дніпропетровській області, розпочнеться відбір домогосподарств для обстеження умов їх життя упродовж 2015р.

Органи державної статистики запрошують населення до співробітництва і запевняють, що вся отримана від будь-якої родини інформація матиме суто конфіденційний характер і використовуватиметься лише у зведеному вигляді у статистичних цілях.

Конфіденційність наданої населенням інформації гарантується Законами України «Про державну статистику» та «Про інформацію».

При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання зобов’язаний пред’явити своє посвідчення працівника Головного управління статистики у Дніпропетровській області. Додаткову інформацію стосовно обстеження можна отримати безпосередньо у фахівця з інтерв’ювання або за телефонами у м. Дніпропетровську: (056) 778–68–11, 778–68–12.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Украинский экспорт: самые популярные и самые неожиданные товары
Итоги недели от спасателей и полиции Днепра: два убийства, аварии и пожары
На Днепропетровщине смертность вдвое превышает рождаемость
Какие профессии на Днепропетровщине наиболее оплачиваемые
Средняя зарплата на Днепропетровщине меньше, чем средняя по Украине