Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Переробна промисловість Дніпропетровщини зросла на 2,3%

Про це свідчать дані, оприлюднені Головним управлінням статистики у Дніпропетровській області, повідомляє Дніпропетровська ОДА. Так, індекс промислової продукції переробної промисловості Дніпропетровщини за вересень 2014 року відповідно до серпня 2014 року склав 102,3%. На 0,4% зріс і показник 9 місяців до цього ж показника 8 місяців.

Зокрема, у вересні порівняно з серпнем зросли показники з виробництва текстилю на 12%, гумових і пластмасових виробів на 2,1%, готових металевих виробів на 5,8%. На 10% Дніпропетровщина перевищила минулорічні показники з виробництва коксу.

Поступово продовжує нарощувати показники машинобудівна галузь регіону. Індекс машинобудування 9 місяців зріс у порівнянні з індексом 8 місяців на 0,6%.

Значно збільшено показники за 9 місяців у порівнянні з 8 місяцями з виробництва збірних конструкцій з цегли (+1,5%), чавуну (+1,5%), сталі (+1,6%), прокату (+1,3%), машин для сортування, змішування, подрібнення ґрунту (+3,1%) та електроприладів (+0,3%).

Загалом індекс промислового виробництва Дніпропетровської області за 9 місяців 2014 року склав 93% (загальнодержавний показник – 91,4%). Зменшення індексу на протязі липня-вересня зумовлено спадом показників добувної промисловості, що відбувається в умовах скорочення внутрішніх ринків (Донецька та Луганська області).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: