Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Представництво ЄС виділить Дніпропетровщині 1,5 млн грн на реконструкцію гуртожитків для переселенців

Загалом Дніпропетровщина подала на розгляд Представництва 15 об’єктів під реконструкцію. Про це стало відомо під час зустрічі, проведеної між представниками Дніпропетровської облдержадміністрації та координаторами сектора регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні. Також під час візиту представники ЄС оглянули об’єкти, які підлягають реконструкції.

«Сьогодні на території Дніпропетровської області офіційно зареєстровано 28 тисяч переселенців, а загальне число переміщених осіб становить близько 70 тисяч. Всі вони потребують нормальних умов для проживання. Ми розуміємо, що з приходом зими кількість переселенців збільшиться в рази, і нам буде необхідно всіх їх розміщувати», — зазначив Борис Трейгерман.

Представники ЄС відзначили системний підхід Дніпропетровщини у роботі з переселенцями та виразили бажання допомогти регіону з реалізацією конкретних проектів.

«Ми пропонуємо грантову угоду, яка має на меті фінансування проектів з допомоги переселенцям», — зауважив координатор сектора регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм. А його колега Тетяна Шульга у свою чергу зазначила, що фінансування проектів проходить на конкурсній основі, гроші виділяються на доцільні вже оформлені проекти. Вона висловила переконання, що стратегічний підхід, який використовує Дніпропетровська ОДА щодо вирішення питань переселенців, напевне дозволить регіону отримати кошти для реконструкції приміщень під житло переселенцям.

По завершенню наради координатори Представництва ЄС в Україні разом з представниками ОДА оглянули об’єкти, які наш регіон пропонує до реконструкції. Зокрема, це гуртожиток Дніпропетровського центру профтехосвіти, у якому можна розмістити 120 осіб після ремонту покрівлі, систем опалення, встановлення вікон та дверей. Це гуртожиток Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який потребує також ремонту тепло-, водо-, електропостачання. Це гуртожиток Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету, який може прийняти 240 осіб після ремонту даху та відновлення опалення. Загалом Дніпропетровщина запропонувала Представництву ЄС в Україні 15 об’єктів, які після ремонту можуть прийняти переселенців зі Сходу країни.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам
Что волнует переселенцев в Кривом Роге