Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У день виборів на Дніпропетровщині буде цілодобово працювати «Гаряча лінія губернатора»

26 жовтня у день виборів народних депутатів України у жителів регіону можуть виникнути різні питання. Для того, щоб виборчий процес пройшов максимально комфортно, демократично та відкрито, на всі питання виборців у цілодобовому режимі будуть відповідати представники керівництва облдержадміністрації (з 8-00 26 жовтня до 8-00 27 жовтня). Номер цілодобової гарячої лінії Дніпропетровської облдержадміністрації: 0 800 505 600.

Для цього був сформований оперативний штаб з організації життєдіяльності області, матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, запобігання порушень виборчого законодавства у день проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. До цього штабу увійшли керівники департаментів облдержадміністрації.

Якщо у вас на виборчій дільниці виникла будь-яка проблема, що, на вашу думку, заважає проведенню відкритих та демократичних виборів, звертайтеся на гарячу лінію облдержадміністрації 0 800 505 600 та отримайте кваліфіковану відповідь на Ваше питання. Вам відповідатимуть фахівці відділу адміністрування державного реєстру виборців, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, юридичного управління облдержадміністрації, департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, управління інфраструктури облдержадміністрації.

Також гаряча лінія губернатора працюватиме напередодні виборів – 25 жовтня – у штатному режимі з 9-00 до 17-00.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Почти 2,7 тысячи звонков поступило на горячую линию психологической поддержки бойцов АТО при ДнепрОГА, — Валентин Резниченко
Женщина из Кременчуга случайно стала «оператором» горячей линии Днепровского горсовета
За год работы на горячую линию психологической поддержки атошников обратилось почти 2 тысячи человек, — Валентин Резниченко
Новые номера горячей линии Днепропетровского горсовета
От регистрации бизнеса до тонкостей бухгалтерии: на Днепропетровщине заработала горячая линия для предпринимателей