Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У день виборів на Дніпропетровщині буде цілодобово працювати «Гаряча лінія губернатора»

26 жовтня у день виборів народних депутатів України у жителів регіону можуть виникнути різні питання. Для того, щоб виборчий процес пройшов максимально комфортно, демократично та відкрито, на всі питання виборців у цілодобовому режимі будуть відповідати представники керівництва облдержадміністрації (з 8-00 26 жовтня до 8-00 27 жовтня). Номер цілодобової гарячої лінії Дніпропетровської облдержадміністрації: 0 800 505 600.

Для цього був сформований оперативний штаб з організації життєдіяльності області, матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, запобігання порушень виборчого законодавства у день проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. До цього штабу увійшли керівники департаментів облдержадміністрації.

Якщо у вас на виборчій дільниці виникла будь-яка проблема, що, на вашу думку, заважає проведенню відкритих та демократичних виборів, звертайтеся на гарячу лінію облдержадміністрації 0 800 505 600 та отримайте кваліфіковану відповідь на Ваше питання. Вам відповідатимуть фахівці відділу адміністрування державного реєстру виборців, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, юридичного управління облдержадміністрації, департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, управління інфраструктури облдержадміністрації.

Також гаряча лінія губернатора працюватиме напередодні виборів – 25 жовтня – у штатному режимі з 9-00 до 17-00.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Днепропетровщине работает «горячая линия» по коронавирусу
На Днепропетровщине заработала «горячая линия» по коронавирусу
В Днепре запустят горячую линию для обращений по всем коммунальным вопросам
На Днепропетровщине заработали «горячие линии» для аграриев
Почти 2,7 тысячи звонков поступило на горячую линию психологической поддержки бойцов АТО при ДнепрОГА, — Валентин Резниченко