Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську кандидат веде непрямий підкуп виборців

Безкоштовний Wi-Fi, млинці та чай від Бориса Філатова – так 12 жовтня на ж/м Перемога м. Дніпропетровськ відбувся фестиваль-ярмарок на Покрова Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

На бульварі Слави (ОВО №27. Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район,частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) відбувся Ярмарок на честь Покрови Пресвятої Богородиці за сприянням кандидата в народні депутати Б. Філатова.

На Ярмарку виступали відомі гурти, проводились безкоштовні розвиваючі ігри для дітей, продавали сувенірну продукцію, вироби народних майстрів, мед, сало, м’ясо.

Небувалого ажіотажу викликали «зупинки» з безкоштовною роздачою їжі. Місцеві мешканці створювали довжелезні черги та чекали по 40 хвилин, аби отримати один млинець. Хвилин 10 могло знадобитися, аби отримати чашку чаю.

Родзинкою ярмарку став спеціально підігнаний Wi-Fi BUS. Щоб скористатись безкоштовним Wi-Fi, достатньо було приєднатись до мережі FILATOV.


Борис Філатов — з 2014 року виконує обов’язки заступника голови Дніпропетровської державної обласної адміністрації, безпартійний. Раніше не балотувався.

Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:  Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Покровском исправительном центре обнаружили нарушения трудового законодательства
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате
Итоги выборов: за какие нарушения в Днепре и области членам комиссий грозит тюрьма
В день голосования ОПОРА не выявила системных нарушений, которые бы повлияли на результаты выборов
Наблюдатель ОПОРЫ рассказал о нарушениях в Днепре в день голосования