Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську, агітуючи, кандидати порушують правила благоустрою міста

У виборчих округах м. Дніпропетровська кандидати агітують в місцях, заборонених правилами благоустрою міста. Блок П. Порошенка продовжує агітувати без вихідних даних. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

На ліхтарних стовпах по вул. Набережна ім. Леніна від Фестивального причалу до готелю «Дніпропетровськ» (виборчі округи №26 та №27) розклеєно чимало наліпок з агітацією партій «Блок Петра Порошенка» та «Сильна Україна». Така агітація порушує Правила благоустрою території міста Дніпропетровська. Пункт 9 част. 2 статті 3.2.1: На об’єктах благоустрою міста забороняється: наклеювати або розміщувати в інший спосіб оголошення, рекламні, інформаційні та агітаційні плакати, афіші, листівки тощо у спеціально не призначених для цього місцях; розвішувати інформаційно-рекламні таблички на деревах, інженерному обладнанні, спорудах вулично-дорожньої мережі, огорожах тощо.

Аналогічні порушення іншими суб’єктами виборчого процесу вдалося зафіксувати на просп. Героїв. «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)», кандидати-мажоритарники в ОВО №27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. Включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) Світлана Єпіфанцева (самовисування, депутат Дніпропетровської міської ради, працює у громадській організації «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива») та Борис Філатов (самовисування, заступник голови Дніпропетровської ОДА) також розмістили свою агітацію на ліхтарних стовпах.

Партія «Блок Петра Порошенка» у виборчому окрузі № 27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) розмістила величезний агітаційний банер на конструкції пішохідного мосту (комунальна власність, балансоутримувач КП «Дніпроавтоміст») в парку ім. Шевченка. Матеріал не містить вихідних даних.


Частина 24 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: НАПК выявило нарушения в декларациях нардепа из Днепропетровщины
По результатам выборов по 27-му избирательному округу в Днепре в полицию поступило 93 заявления
Полиция тормозит расследование избирательных нарушений в Днепре
В КИУ назвали основные нарушения избирательной кампании на 27-м округе в Днепре
В Днепре ОПОРА зафиксировала передвижной медицинский центр, а рядом агитацию кандидата