Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську виборці округу №26 отримали запрошення з помилками

У виборчому окрузі № 26 (Центр: місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район. ОВО включає: Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська, селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради) отримують запрошення до дня голосування з викривленими прізвищами, прізвищами померлих та без вказаного номеру округу. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

На запрошеннях, які 14 жовтня 2014 р. отримали виборці, що проживають за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. К.Лібкнехта, буд.1, корп.2, не поставлений номер округу та викривлена велика кількість прізвищ виборців (дільниця №121110, округ №26).

Про це повідомила виборець Бурлакова Олена Аркадіївна: «Із чотирьох прізвищ, що на нашому поверсі, три було написано неправильно: БурлЯкови – замість Бурлакови, ГрЕшкіни – замість Гришкіни, ЗавАлінич – замість Завлінич. Більше того, Завлінич померла п`ять років тому».

Раніше, коли виборець, приходячи голосувати, бачив помилку у своєму прізвищі, його дописували у додатковий список і видавали бюлетень. А прізвище із помилкою в основному списку – це ґрунт для фальсифікацій, оскільки там залишається чисте місце і члени комісій можуть поставити там підпис і скористатись бюлетенем для збільшення голосів за певного кандидата чи політичну силу».

Олена Аркадіївна особисто звернулась до виборчої дільниці й повідомила про всі відомі їй неправильності у списку, після чого помилку у її прізвищі виправили.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: НАПК выявило нарушения в декларациях нардепа из Днепропетровщины
По результатам выборов по 27-му избирательному округу в Днепре в полицию поступило 93 заявления
Полиция тормозит расследование избирательных нарушений в Днепре
В КИУ назвали основные нарушения избирательной кампании на 27-м округе в Днепре
В Днепре ОПОРА зафиксировала передвижной медицинский центр, а рядом агитацию кандидата