Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Учасники виборчого процесу повинні мати рівний доступ до засобів масової інформації, — Б. Філатов

«Коли інформаційна політика має перекіс в сторону однієї політичної сили – для обласної влади така ситуація не прийнятна. ЗМІ як ніхто інший має усвідомлювати ту моральну відповідальність, яку вони несуть перед країною, перед жителями Кривого Рогу. У виборчому процесі не має бути вибіркового підходу», — сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов під час робочої поїздки до Кривого Рогу.

У Кривому Розі він провів робочу нараду з освітянами, представниками медичної галузі, місцевого самоврядування та громадськості.

Заступник губернатора наголосив, що від громадськості деяких міст та районів надходять сигнали про зловживання під час підготовки виборів народних депутатів України. Борис Філатов нагадав присутнім про відповідальність, передбачену законом за порушення норм виборчого процесу.

Також він звернувся до засобів масової інформації та громадськості з проханням донести до жителів Кривого Рогу, що у разі документального підтвердження фактів використання адмінресурсу або підкупу виборців, люди, які були причетні до цього, у рамках закону будуть притягнуті до відповідальності.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские эксперты рассказали о курсе доллара после парламентских выборов
Чи покарали «жорстко» і «красиво» фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року?
Більш як півмільярда на агітацію: виборчі фонди партій на парламентських виборах 2014
100 днів після виборів: уроки та перспективи
100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування