Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали розташування вартових неба (ФОТО)

Вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України генерал-майора Євгена Березняка відвідали один із вогневих підрозділів зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Під час екскурсії військовослужбовці ознайомили ліцеїстів з історією створення, бойовим шляхом вогневого підрозділу та зенітного з’єднання, його життєдіяльністю.

Також юні захисники Вітчизни побачили, як військовослужбовці виконують бойові завдання. Окрім того, воїни-зенітники ознайомили юнаків зі зразками озброєння та військової техніки, стрілецької зброї, а також засобами індивідуального захисту від зброї масового ураження.

Після завершення екскурсії ліцеїсти мали змогу поспілкуватися з офіцерами і контрактниками вогневого підрозділу та сфотографуватися з ними на згадку.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині воїни-танкісти вдосконалюють свою професійну майстерність у володінні новітніми вітчизняними зразками танкового озброєння
На Новомосковському загальновійськовому полігоні триває активна бойова підготовка частин та підрозділів Збройних Сил України