Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


З лікування у Латвії до Дніпропетровська повернувся перший поранений

Нагадаємо, що Артема Чайковського разом із ще одним пораненим відправили на безкоштовне лікування до Латвії, в Університетську клінічну лікарню імені Паула Страдинга, ще 6 серпня. Чоловік отримав поранення у зоні АТО просто за те, що вигукнув «Слава Україні!». Травми були важкими.

У Латвії Артем Чайковський отримав необхідну меддопомогу. Йому було проведено дві операції, зокрема з лівого коліна дістали кулю, а у праву ногу лікарі вставили спицю. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Буду танцювати, бігати й стрибати як раніше, – каже Артем Чайковський. – Ми праві. Україна права. Я ще раз переконуюсь у цьому. Немає тут фашистів і «бандер», як хтось каже. А є нормальні, адекватні люди, які борються за свою свободу».

Латвія першою відгукнулася на пропозицію облдержадміністрації та організувала лікування постраждалих у зоні АТО. Усі витрати та підготовку закордонних паспортів та віз взяла на себе дніпропетровська сторона.

Загалом лікування за кордоном отримують 35 поранених у зоні АТО: 2 – у Латвії, 8 – у Німеччині, 1 – у Туреччині, 14 – у Литві, 10 – у Естонії.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У Дніпропетровському військовому госпіталі небайдужі громадяни допомагають відновлювати лікувальну базу
Військові медичні заклади Дніпропетровщини проінспектують
Дніпропетровські медики вивезли із зони АТО близько 2 тисяч постраждалих бійців та мирних мешканців
Майже 6,4 тисячі бійцям допомогли у медзакладах Дніпропетровщини
В больнице им. Мечникова бойцам перелили 2,5 тонны крови