Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Засуджені у колоніях на Дніпропетровщині завершили голосування — ДПтСУ

Станом на 17.00 26 жовтня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області завершилось голосування на виборах народних депутатів України. Про це УНН повідомили у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області.

«Цього дня безпосередню участь в управлінні Державою взяли участь 8789 засуджених та ув’язнених осіб. З метою реалізації їх виборчого права в пенітенціарних установах Дніпропетровщини було створено 16 виборчих дільниць, з них 13 на постійній та 3 на тимчасовій основі. Їх діяльність забезпечували 234 члени виборчих комісій», — йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, організація і проведення виборів відбулось на належному рівні, що засвідчили під час своїх візитів представники таких міжнародних організацій, як Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Парламентська асамблея ОБСЄ, Європейського студентського форуму, Світового конгресу українців тощо.

Раніше повідомлялося, що у 145 установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, відкрилися спеціальні виборчі дільниці для участі засуджених та осіб, узятих під варту, в позачергових виборах до Верховної Ради України.

У Донецькій та Луганській областях в установах, розташованих на території, підконтрольній незаконним озброєним формуванням, дільничні виборчі комісії спеціальних виборчих дільниць не утворювалися. Таким чином у цих областях вибори народних депутатів України відбуваються лише у 5 з 20-и установ Донецької та 1 з 16-и – Луганської областей.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепровские эксперты рассказали о курсе доллара после парламентских выборов
Чи покарали «жорстко» і «красиво» фальсифікаторів парламентських виборів 2014 року?
Більш як півмільярда на агітацію: виборчі фонди партій на парламентських виборах 2014
100 днів після виборів: уроки та перспективи
100 днів після виборів: громадська думка післявиборчого опитування