Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Заяви щодо реєстрації нерухомого майна у Донецькій та Луганській областях відтепер можна подавати й на Дніпропетровщині

Відтепер заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, що розташоване на території Донецької та Луганської областей, можна подавати й до органів державної реєстрації прав Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.

Це стало можливим завдяки наказу Міністерства юстиції України «Про тимчасові заходи щодо надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розташоване в межах територій Луганської та Донецької областей», підписаного 15 жовтня 2014 року. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Подати вищезазначену заяву можна й до будь-якого органу державної реєстрації прав на території області, в межах якої розташоване нерухоме майно.

На Дніпропетровщині отримати консультації щодо даного питання можна, звернувшись за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Газети «Правда», б. 29, кімната №305 та №306. Графік роботи: понеділок – середа з 8-00 до 18-00, четвер з 8-00 до 20-00, п’ятниця з 8-00 до 17-45, субота з 9-00 до 16-00.

Зазначимо також, що ведення реєстраційних та облікових справ, а також вчинення інших реєстраційних дій щодо нерухомого майна, яке розташоване в межах території Автономної Республіки Крим та Севастополя, здійснюють органи державної реєстрації прав Херсонської та Запорізької областей відповідно до законодавства України.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре рассказали о совершенствовании системы регистрации в рамках Антирейдерского закона
Украинцам советуют перерегистрировать свою недвижимость: новые правила