Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровська облрада підбила підсумки роботи з проектом «Місцевий економічний розвиток міст України»

У грудні підходить до завершення термін реалізації Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», який протягом двох років впроваджувався на Дніпропетровщині Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. Спільна робота з Дніпропетровською обласною радою надала нових стимулів для економічного розвитку територіальних громад, сприяла ефективному використанню їх внутрішнього потенціалу, залученню нових ресурсів, необхідних для місцевої економіки. Підсумки співпраці підбили на Національній конференції «Місцевий економічний розвиток – основа стабільної та процвітаючої України», яка триває 12-13 листопада у Києві.

«Спільно з проектом «Місцевий економічний розвиток міст України» ми створили Стратегію регіонального розвитку до 2020 року, а зараз розробляємо детальний операційний план її виконання. З наступного року почнемо навчати працівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад за напрямами «Місцевий економічний розвиток» та «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку» на базі Дніпропетровського регіонального інституту держуправління при Президентові України. Освітню програму складали разом з консультантами проекту МЕРМ. Все це і дозволить нам ще більше стимулювати громади проявляти ініціативу, розвивати свої території та виходячи за звичні «рамки комфорту», підвищувати свій рівень благополуччя. Для цього ми і створюємо основу, даємо необхідні інструменти та механізми як можна реалізувати задумане», – прокоментував підсумки співпраці голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Також на конференції обговорювалися сучасні підходи до планування і впровадження місцевого економічного розвитку, прискорення економічного розвитку територіальних громад України, децентралізація влади та реформа місцевого самоврядування.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепропетровский облсовет выделил почти 50 млн грн на меры эпидбезопасности
Днепропетровский облсовет избрал нового председателя
Днепропетровский облсовет решил приобрести машину-амфибию
В Днепропетровской области создадут Ситуационный центр
При Днепропетровском облсовете создают комиссию по полиции