Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині будуть створені бізнес-центри для переселенців

З такою ініціативою виступить Дніпропетровська облдержадміністрація на найближчій сесії облради. Про це заявив директор департаменту економічного розвитку ОДА Олег Кужман під час прес-конференції.

Бізнес-центр матиме необхідну оргтехніку та бухгалтерію, щоб підприємець-переселенець мав можливість продовжувати свою діяльність вже на території Дніпропетровщини. Також їм надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та допомога у реєстрації підприємств.

«Сьогодні бізнесменам-переселенцям важко, тому що на Донбасі залишилися їх трудові колективи та основні кошти. Їх необхідно підтримати, надати певні пільги. Ми створимо на Дніпропетровщині умови, щоб ці розумні та активні люди залишалися у нас, працювали на благо нашого регіону та сплачували тут податки», — зазначив Олег Кужман.

Також він розповів, що наразі активно ведуться переговори з регіональними підприємствами щодо виділення приміщень для потужностей переселенців-підприємців.

«Сьогодні в регіоні вже зареєструвалося більше 2 тис суб’єктів підприємницької діяльності, що переїхали до Дніпропетровської області. Вони готові відкрити виробництво на базі існуючих підприємств. Ми зараз працюємо з кількома організаціями, які не використовують певні площі, для того, щоб підприємці з Донецької та Луганської областей могли продовжити тут свій бізнес. Наразі вже є пропозиції перенести на територію області виробництво металопластикових виробів, промислових виробів, групи товарів харчової та переробної промисловості», — додав Олег Кужман.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Павлограде представили мобильное приложение для помощи переселенцам
Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам