Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


З початку року платникам Дніпропетровщини в автоматичному режимі відшкодовано понад 160 млн. грн. ПДВ

На протязі січня – жовтня 2014 року платникам Дніпропетровського регіону відшкодовано майже 390 млн. грн. податку на додану вартість, з них за процедурою автоматичного відшкодування – понад 160 млн. грн. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Дніпропетровській області.

Слід відзначити, що з початку року дніпропетровському бізнесу ПДВ відшкодовано майже на 44 млн. грн., або на 37,5% більше, ніж за десять місяців минулого року.

Окрім того, спостерігається позитивна тенденція і щодо збільшення кількості «автоматичних відшкодуванців». Зараз таких платників у Дніпропетровській області — 28, тоді як у минулому році їх було 18, а в 2012 році – тільки 11.

Нагадаємо, що з початку 2015 року вводиться електронне адміністрування податку на додану вартість – радикально спрощується процедура сплати (адміністрування) ПДВ та мінімізуються контакти між платником податків та інспектором. Це дасть змогу унеможливити формування фіктивного податкового кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: З початку року підприємствам Дніпропетровщини понад 171 млн. грн. ПДВ повернуто «автоматом»
З початку року платникам Дніпропетровщини в автоматичному режимі відшкодовано понад 72 млн. грн. ПДВ
Предприятиям Днепропетровщины почти 150 млн. грн. НДС возвращено «автоматом»