Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


«Фінансовий форум» розкрив нові можливості для лідерів агропромислового комплексу

У Дніпропетровську пройшов «Фінансовий форум», який компанія «Сингента» організовує для лідерів агропромислового комплексу України. Про основні програми форуму, головні тенденції на агроринку дізнавались журналісти під час прес-конференції.

Дніпропетровськ – одне із шести міст України, де проходить «Фінансовий форум».  У ньому беруть участь близько 40 представників сільськогосподарських підприємств.

Під час «Фінансових форумів» провідна міжнародна компанія «Сингента» презентує українським аграріям нові програми «Фінансових рішень» на сезон 2014/2015, серед яких «Підтримка Плюс», «Агрі Плюс», «Форвард Плюс» і «Страхування Ріпак». Ці програми дозволяють українським сільгоспвиробникам мати простий доступ до різних сучасних фінансових інструментів, допомагають керувати погодними й ціновими ризиками.

Такий економічний супровід агробізнесу, підтримка аграріїв має велике значення у складний час.

Керівник групи з розвитку бізнесу компанії «Сингента» Хелен Феірлемб зазначила, що спеціалісти ставлять себе на місце аграріїв і добре розуміють, як їх треба підтримувати. «Компанія розробила інструменти, які дозволяють аграріям почуватися захищено і водночас отримувати високі прибутки. По-перше, ми допомагаємо реалізувати сільгосппродукцію за вигіднішими цінами. По-друге, захищаємо ціни на майбутній урожай від падіння. По-третє, пропонуємо заходи, які мінімізують вплив погодних ризиків. У нас є потрібні знання і досвід, щоб зробити такі інструменти простими і надійними в українських реаліях», — підкреслила Хелен Феірлемб.

В Україні аграрії все частіше почали звертати увагу на світовий досвід ведення бізнесу. Але, як відомо, в Америці, Англії та інших провідних країнах для сільгоспвиробників створені спеціальні програми, які допомагають їм вести свою справу та захищають її від різноманітних ризиків.

«На жаль, Україна у цьому питанні не має такого досвіду. Тому головне завдання компанії «Сингента» – допомогти аграріям. Для цього і створені чотири головні програми: «Підтримка Плюс», «Агрі Плюс», «Форвард Плюс» і «Страхування Ріпак», — підкреслив менеджер з розвитку бізнесу Роман Хрипко. Зокрема він зазначив, що програма «Підтримка Плюс» — це унікальний інструмент для отримання додаткового прибутку, «Агрі Плюс» — можливість продати кукурудзу зараз і отримати додатковий прибуток навесні, якщо ціни виростуть. Програма «Форвард Плюс» передбачає захист ціни майбутнього врожаю від падіння та можливість її збільшення, а «Страхування ріпак» — компенсація витрат у разі вимерзання посівів.

«Міжнародна компанія «Сингента», втілюючи швейцарський досвід, працює в різних областях України. Але особливої підтримки потребують регіони з ризикованим землеробством. Саме такими є Дніпропетровська, Запорізька та Кіровоградська області. Для аграріїв цих регіонів «Фінансові рішення» допоможуть за будь-яких умов вести агробізнес», — резюмував директор Південно-Східного бізнес-регіону Сергій Бут.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Почему производители продуктов голодают?
Европейский инвестор будет развивать сельское хозяйство на Днепропетровщине
Итоги 2015 года: сельское хозяйство
В Днепропетровской области начали собирать поздние зерновые и овощи
Днепропетровщина завершает сбор ранних зерновых