Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині СБУ знешкодила небезпечну групу диверсантів

У Дніпропетровській області Служба безпеки України знешкодила диверсійну групу, яка готувала терористичні акти на території регіону за завданням спецслужб РФ.

До складу групи входило п’ять мешканців Дніпропетровська. Групу очолював колишній співробітник «Укрбюро Інтерполу», який мав досвід бойових дій у ряді «гарячих точок» світу. Встановлено, що ватажок диверсантів є двоюрідним братом затриманого СБУ «№3» — колишнього керівника департаменту контррозвідки Біка.

Група пройшла тренінги та інструктажі з поводження з вибухівкою, організації так званих протестних рухів та партизанських методів боротьби у м. Бєлгород Російської Федерації.

Диверсанти виїжджали д о Москви, Краснодару та анексованого Росією Криму для отримання завдань та інструктажів від співробітників російських спецслужб.

За вказівками кураторів група готувала підпали та підриви будівель військових комісаріатів, судів. Зокрема, вони планували використати начинений вибухівкою автомобіль. Вартість автівки було також враховано у кошторисі, переданому російському замовнику.

Для нагнітання страху в регіоні зловмисники розробляли викрадення військового комісара та одного з обласних чиновників. Гроші за вчинення злочину диверсанти мали отримати після надання відеозвіту представникам російських спецслужб.

Під час обшуків у членів групи співробітники СБУ вилучили 300 грамів пластиду, електродетонатори, матеріали антиукраїнського змісту.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У Дніпропетровську СБУ знешкодила диверсійну групу, яка готувалася підірвати міст через Дніпро
На Дніпропетровщині затримали депутата-комуніста, який керував диверсійною групою
На Днепропетровщине СБУ задержала диверсантов, которые при поддержке местных коммунистов готовили взрывы в людных местах
На Дніпропетровщині СБУ затримала диверсійну группу
Сотрудники СБУ задержали главаря диверсионной группы – жителя Днепропетровска