Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Працівників місцевого самоврядування Дніпропетровщини готують до нових можливостей та відповідальності в умовах децентралізації

16 грудня в Дніпропетровській обласній раді почалося навчання для працівників органів місцевого самоврядування області та депутатів місцевих рад, яке проводять викладачі Гуманітарної академії ім. Олександра Гейштора (м. Пултуску, Польща) та ДНУ ім. О.Гончара.

Протягом 2-х днів посадовців вчили як стати ефективними спеціалістами з розвитку своїх територій та прочитали ряд лекцій про інвестування, реорганізацію адміністрацій, місцеві громади та місцеве самоврядування тощо.

Загалом річний навчальний курс включає 11 предметів, серед яких – Моделі адміністрацій держав ЄС, Право ЄС, Громадянське суспільство в умовах ринкової економіки, Підготовка реформ і реорганізація адміністрацій та інше. Учасники, які успішно завершили навчання, отримають документи про освіту, що підтверджує їх кваліфікацію від дніпропетровського та польського вузів.

Робота проводиться у рамках меморандуму, який у жовтні підписали Дніпропетровська обласна рада, Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара та Гуманітарна академія ім. Олександра Гейштора (м. Пултуску, Польща). Пріоритетним напрямком тристороннього договору стало визначення спільних дій щодо забезпечення фахової підготовки посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Дніпропетровської області.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Польські експерти допомагають формувати стратегії економічного розвитку об’єднаних громад Дніпропетровщини
14 об’єднаних територіальних громад скоро з’являться на Дніпропетровщині
Досвід Дніпропетровщини в децентралізації переймають інші області України
Децентралізація влади: реформа за зачиненими дверима
Польща консультуватиме території Дніпропетровщини у питаннях об`єднання громад