Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Депутати Дніпропетровської обласної ради від Блоку Петра Порошенка — впровадження податку на нерухомість необхідно ретельно обговорити

Впровадження Верховною радою України податку на нерухомість, насамперед, житлову площу потребує ретельного аналізу та підготовки у кожній громаді, вважають депутати обласної ради Гліб Пригунов та Владислав Романов. Про це інформагентству «Придніпров’я» стало відомо під час інтерв’ю із депутатами.

Все, що пов’язане із житлом є надзвичайно чутливим соціальним питанням, тому рішення мусять бути виважені та обґрунтовані, вважає Владислав Романов. Зокрема, мова йде про мінімальну житлову площу, яка не буде обкладатися податком – 60 кв.м. квартира та 120 кв. м. приватний будинок. Але місцеві ради мають право самостійно ухвалювати рішення щодо підвищення цієї межі й цим варто скористатися.

На думку Гліба Пригунова, необхідно ретельно проаналізувати загальний стан місцевого житлового фонду, аби з’ясувати, житло якої площі є найбільш поширеним на даній території, щоби впровадження цього податку не вдарило по найбільш вразливим верствам населення. До того ж, варто звернути увагу на адміністрування податку, вважають депутати.

Ми плануємо вивчити ситуацію, звернутися до уповноважених установ по інформацію, проаналізувати кількісний та відсотковий стан житла, яке зараз перевищує встановлені законом норми, щоби пропонувати обласній раді прийнятний для населення та місцевого бюджету варіант рішення проблеми, заявив Гліб Пригунов.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Жителям Днепра придется платить за лишние квадратные метры
Налоги по-новому: сколько украинцам придется отдать государству в 2017-м
Налог на недвижимость в Днепре: как избежать штрафа
Депутаты Днепра проголосовали за нулевую ставку налога на недвижимость для горожан
Как в Днепропетровске производится начисление налога на недвижимость в 2016 году