Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровців закликають не виходити на вулицю без зайвої потреби під час сильних морозів

Не виходити на вулицю без зайвої потреби під час сильних морозів радять мешканцям міста у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради.

Якщо ж таки довелося вийти на вулицю, необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть уникнути переохолодження.

«По-перше, вдягайтеся у зручні і теплі речі із натуральних тканин так, щоб вони не перешкоджали пересуванню. Час від часу заходьте погрітися у найближче тепле приміщення. Довго перебуваючи на відкритому повітрі, намагайтеся рухатися, час від часу пийте гарячий чай, каву, або бульйон. Виходити на вулицю при сильних морозах слід добре поївши, оскільки голодною, людина  швидше замерзає. Хибною думкою є те, що алкоголь допомагає зігрітися. Насправді, він розширює судини і лише дає відчуття тепла, але не зігріває. Не слід забувати про рукавички, шарф і головний убір. При сильних морозах обличчя необхідно змащувати спеціальним захисним кремом, а також бажано відмовитися від металевих прикрас, у тому числі золотих і срібних», — йдеться у зверненні медиків.

Навіть при незначному обмороженні лікарі радять відігріватися поступово. Необхідно випити теплого чаю, на обморожену ділянку можна накласти теплу натуральну тканину або зігріти її у теплій воді, але ні в якому разі не в гарячій. Також можна закутатися у теплу ковдру, додають у департаменті.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: За неделю на Днепропетровщине с обморожениями и переохлаждениями госпитализировали 70 человек
З початку року через холодові травми за допомогою до дніпропетровських лікарів звернулось 64 людини
11 днепропетровцев попали в больницы из-за морозов