Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщину прибуло ще 68 дітей із зони АТО

Новим тимчасовим домом для маленьких переселенців, яких вивезли з-під обстрілів бойовиків, стала Нікопольська школа-інтернат «Гармонія».

Радник губернатора Олексій Салкоч зазначив, що для маленьких гостей з Донбасу в школі-інтернаті організовано не лише належне харчування, умови проживання та навчання, а й цікаве дозвілля. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Місцеві органи самоврядування організовують екскурсії по місту, гуртки, де діти можуть розвиватися — шити, грати на фортепіано, танцювати. Також можна відвідувати режисерські курси. Є футбольне і баскетбольне поля, невеликий тренажерний зал», — наголосив він.

Директор Нікопольської школи-інтернату Станіслав Клінг розповів, що і дорослий, і дитячий колективи налаштовані дуже позитивно і хочуть допомогти дітям, зокрема у психологічному плані.

«Ми готуємося до того, що це нелегко, адже розуміємо, що діти психологічно травмовані. Ми стараємося відволікти їх від важких спогадів. У нас в штаті є психолог», — повідомив він.

Допомогти працівникам школи-інтернату зголосилися соціальні служби та МЧС, які готові за потребою направляти сюди своїх психологів. Адже діти, що бачили на свої очі війну, мають оговтатися від пережитого.

«Обстрілюють кожного дня. Ми з ранку і до вечора сидимо в підвалах. У нас немає ні світла, ні газу, ні води. Готуємо на вогнищі», — розповідає про пережите вдома Віолета із Мар’їнки.

Олексій Салкоч наголосив, що загалом школа-інтернат готувалася прийняти 200 дітей з Донбасу. Але не всі змогли виїхати з-під активних обстрілів ворожої артилерії.

«На сьогодні ми забрали тільки 68 дітей — не всі змогли виїхати. Я думаю, в найближчі дні ми зможемо забрати решту. Загалом, приблизно 2,5 тис дітей має приїхати до Дніпропетровської області з Мар’їнки, Курахова, Авдіївки, Маріуполя», — сказав він та додав, що діти з Донбасу знаходитимуться в регіоні стільки, скільки у цьому буде необхідність.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Павлограде представили мобильное приложение для помощи переселенцам
Днепровские юристы помогают переселенцам получить компенсацию за разрушенное жилье
На Днепропетровщине более тысячи семей-переселенцев получат ваучеры на покупки в супермаркете
22 июля в модульном городке для переселенцев в Днепре состоится масштабный концерт
Европейский инвестбанк профинансирует 16 проектов Днепропетровщины, направленных на помощь переселенцам