Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Пишаюся мужністю українських військових та професійністю лікарів, — Олександр Квіташвілі

В рамках робочого візиту на Дніпропетровщину Олександр Квіташвілі відвідав поранених захисників Вітчизни, які перебувають в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Він ознайомився з умовами їх перебування, поспілкувався з пацієнтами та персоналом медзакладу, відвідав відділення інтенсивної терапії, де рятують найважчих хворих, поцікавився забезпеченістю ліками і медичним обладнанням, довідався, яким чином здійснюється координація із військовими медиками. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

За словами головного лікаря медзакладу Сергія Риженка, нині тут на лікуванні перебувають понад 100 пацієнтів з числа військовослужбовців та цивільних, які були поранені чи травмовані в зоні проведення антитерористичної операції. Всі вони, завдяки підтримці держави, місцевої влади та волонтерів, забезпечені усіма необхідними лікарськими засобами для стаціонарного лікування та реабілітації. Персонал лікарні налагодив тісну співпрацю з військовими медиками, обласним департаментом охорони здоров’я, службою екстреної медичної допомоги. Загалом з початку проведення АТО медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова надали медичну допомогу понад 900 пацієнтам.

«Я знаю, що фактично основною базою для лікування постраждалих від військових дій терористів на Сході України стала лікарня Мечникова. Я пишаюся самовідданістю та професійністю медиків закладу, які зуміли в надскладних умовах налагодити чітку координацію усіх медичних служб по логістиці та лікуванню постраждалих. Я упевнений, що вміння приймати швидкі та ефективні рішення стануть у нагоді дніпропетровським медикам й у реформуванні медицини», — констатував Олександр Квіташвілі.

Міністр охорони здоров’я України після огляду хворих подякував пораненим військовим за гідне виконання обов’язків та за їх готовність боротися за Українську Незалежність і побажав швидкого одужання. Окрему подяку він висловив лікарям за професійне та чуйне ставлення до особливих пацієнтів, а волонтерам – за небайдужість.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: