Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


ЗНО-2015: На основну сесію тестувань зареєструвалися вже майже 2,5 тис мешканців Дніпропетровщини

У 2015 році до переліку предметів тестувань увійшли 12 дисциплін. Зокрема, це українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Як і у минулі роки, для складання можна обрати не більше 4 дисциплін.

Тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівні складності – базовий та поглиблений. Які основні відмінності між тестами можна дізнатися з відеоінструкції Українського центру оцінювання якості освіти.

Ще одним нововведенням є відміна системи тестових балів і введення позначок «склав» або «не склав». Якщо результат проходить встановлений поріг «склав», вказується загальна кількість балів, які набирає майбутній абітурієнт. Їх вираховуватимуть за шкалою від 100 до 200.

Нагадаємо також, що цьогоріч абітурієнти можуть самостійно внести свої дані до Всеукраїнської бази даних. Вносити зміни до реєстраційних даних можна буде до 6 березня 2015 року. Зокрема, це стосується корегування рівня складності у тестуваннях з української мови та літератури. Інші зміни можна буде вносити аж до 1 квітня.

Отримати необхідні консультації майбутні абітурієнти можуть у спеціальних пунктах реєстрації. На базі вищих навчальних закладів області вже працюють 9 таких пунктів.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 24 квітня 2015 року. Першим тестуванням стане українська мова та література. З 3 червня сесія продовжиться тестуваннями з іноземних мов. Планується, що абітурієнти, які не складуть цю дисципліну, не будуть допущені до інших іспитів. Останнє тестування, з хімії, відбудеться 26 червня 2015 року.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Шестеро випускників шкіл Дніпропетровщини здобули максимальні результати ЗНО одразу з двох предметів
Результати громадського спостереження за ЗНО в Дніпропетровській області та новації вступної кампанії 2015
На Дніпропетровщині завершилось ЗНО-2015
Близько 11 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини складали ЗНО з історії України
Понад 10 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини склали ЗНО з математики