Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


1 квітня у Дніпропетровську стартує всеукраїнський місячник допомоги нужденним

1 квітня у Дніпропетровську стартує всеукраїнський місячник «Здорова нація 2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». Про це під час прес-конференції повідомила голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Лашко.

«Ми хочемо привернути увагу суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення: одиноких людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, безпритульних, дітей-сиріт, переселенців та ін. Минулого року під час місячника ми допомогли понад 8 тисячам нужденних із Дніпропетровщини — вони отримали ліки, одяг, взуття, їжу та засоби особистої гігієни на понад 1 мільйон 100 тисяч гривень», — зазначила Людмила Лашко. За її словами, цього року сподіваються зібрати таку ж допомогу.

Людмила Лашко закликала дніпропетровців долучатися до місячника та приносити у районні організації Червоного Хреста ліки, їжу, одяг, взуття, засоби особистої гігієни та кошти на речі першої необхідності. Керівник організації зазначила, що обласна організація Червоного Хреста співпрацює з міжнародними представниками Червоного Хреста. Цього року вже отримали гуманітарну допомогу з Німеччини, Словенії, Словакії, Фінляндії та інших країн. Декілька днів тому китайські колеги передали для українських лікарень медичне обладнання — дефібрилятори, кисневі компресори, апарати для УЗД та ін.

Людмила Лашко повідомила, що Червоний Хрест надає і медичну допомогу, зокрема, кожного дня мобільна бригада лікарів виїжджає у віддалені райони міста та області і лікує одиноких пенсіонерів, інвалідів, переселенців та інших, всіх, кому складно дістатися до медичного закладу. Окрім того, представники Червоного Хреста разом з фтизіатричною службою проводять контрольоване лікування хворих на туберкульоз за проектом «Глобального фонду». На сьогодні під контролем медичної сестри амбулаторно від туберкульозу лікують 300 людей — хворих на ВІЛ, СНІД, колишніх ув’язнених та наркоманів. Загалом за три роки під контролем Червоного Хреста пролікувались майже 1 тисяча 700 хворих на туберкульоз.

Організація допомагає й пораненим військовим, зокрема, з початку проведення антитерористичної операції у дніпропетровські лікарні на потреби бійців було передано ліків на 5 мільйонів 200 тисяч гривень.

На обліку Дніпропетровської обласної організації Червоного Хреста знаходиться 23 тисячі людей соціально незахищених категорій.

Консультації представників Червоного Хреста можна отримати за телефонами: 31-31-75, 763-89-78.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Красный Крест в Днепре: чем занимаются волонтеры международной организации
В Днепре начали работу бесплатные банки одежды
В Днепропетровске Красный Крест передал детям из зоны АТО гуманитарную помощь от немецкого фонда
В Днепропетровск поступила гуманитарная помощь из чешской организации «Красного креста»
В Днепропетровском областном обществе Красного Креста можно научиться оказывать первую доврачебную помощь