Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Понад 2,8 млрд. грн. єдиного внеску надійшло від платників Дніпропетровщини

Впродовж січня – лютого поточного року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 2 млрд. 877 млн. грн. Якщо порівняти цей показник з аналогічним періодом 2014 року, то у цьому році ЄСВ сплачено майже на 180 млн. грн. більше.

При цьому, лише у лютому 2015 року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд. 527,7 млн. грн., що на 153 млн. грн. більше, ніж у лютому минулого року.

У фіскальній службі нагадують, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 18 млрд. грн. єдиного внеску сплатили мешканці Дніпропетровської області в минулому році
Подавати річний звіт з єдиного соціального внеску необхідно не пізніше 10 лютого
Граничні терміни подання звітності з єдиного соціального внеску