Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровській міській раді говорили про співпрацю

Сьогодні у Дніпропетровській міській раді керівники міста, промислових підприємств, митної та фіскальної служби говорили про співпрацю. «З урахуванням потреб часу обговорюємо аспекти взаємодії наших підприємств з митною та податковою службами, які проблеми у зв’язку з цим виникають, як їх вирішити, щоб у тому числі вчасно сплачувалися податки. За кожним підприємством стоять багатотисячні колективи і міська влада не повинна бути стороннім спостерігачем, а має сприяти взаємодії усіх структур», — зазначив під час заходу перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Він додав, що міська влада спільно з промисловцями готова допомагати у створенні необхідних умов для експорту їхньої продукції, створенні на підприємствах нових робочих місць, виконанні різних виробничих програм тощо.

Представники промислових підприємств поділилися досвідом роботи у нинішніх економічних умовах, обговорили освоєння нових видів продукції згідно з нормативами європейських стандартів та особливості митних процедур при експорті до країн ЄС.

За словами першого заступника Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби Олександра Мірзи, сьогодні Європейський Союз неабияку увагу приділяє якості продукції, що поставляється, її відповідності міжнародним стандартам та вимогам.

«Місцевим експортерам необхідно серйозно підходити до вивчення митних процедур тих країн ЄС, куди експортується їх продукція. У порівнянні з минулим роком експорт продукції наших підприємств до країн ЄС зріс близько на 60%. Зокрема, на сьогодні оформлено близько 5 тисяч декларацій на експорт продукції до ЄС на загальну суму понад 5 мільярдів гривень», — додав Олександр Мірза.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Качество аналитики и данных в Украине: возможности сотрудничества между аналитическими центрами и властью
Мэр Днепра и поселковый председатель Слобожанского подписали договор о совместной работе
Новые рабочие места и развитие машиностроения: Немецкие бизнесмены рассматривают возможность инвестирования в Днепр
В Днепре планируют открыть Почетное консульство Латвии
В Днепре ожидается культурный десант «Львовской блогосферы»