Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


З початку року у Дніпропетровську 63 дитини опинилися у складних життєвих обставинах

З початку року у Дніпропетровську виявлено 63 дитини, які виховуються у родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради Алла Литовченко.

«Зараз із дітьми та батьками працюють фахівці управлінь-служб у справах дітей та інших соціальних служб. Ми не зацікавлені забирати дитину із родини, навпаки робимо все, щоб зберегти біологічну сім’ю, та усіляко допомагаємо пережити складний період. Наші фахівці відвідують таких дітей за місцем їх мешкання та навчання, обстежують умови їх проживання та проводять профілактичні бесіди з батьками, а соціальні працівники беруть їх під соціальний супровід та допомагають в оформленні документів, пошуках роботи батькам, оздоровленні дітей тощо»,- додала Алла Литовченко. За її словами, на батьків, які не виконують своїх батьківських обов’язків, фахівці управління подають позови до судів на позбавлення батьківських прав. З початку цього року подано 32 таких позови на 39 батьків.

За словами начальника управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради Алли Литовченко, на сьогодні у місті на обліку управління-служби у справах дітей знаходяться 865 дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, із них 809 дітей живуть у родинах, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків, 26 дітей зазнали насильства у сім’ї, 30 бродяжать. За словами Алли Литовченко, з усіма дітьми проводиться індивідувальна робота.

На сьогодні на обліку в управлінні-службі у справах дітей на обліку знаходяться 1 тисяча 711 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 1 тисяча 540 дітей, а це 90%, виховуються у прийомних родинах, сім’ях опікунів  та  у дитячих будинках сімейного типу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре откроют отдел дневного пребывания семей, оказавшихся в сложных жизненных обстоятельствах
В Днепре создали центр помощи матерям, попавшим в сложные жизненные обстоятельства
В Днепропетровске в прошлом году 285 детей оказались в сложных жизненных обстоятельствах