Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Завтра близько 5 тис абітурієнтів Дніпропетровщині складатимуть другу частину пробного ЗНО-2015

28 березня пройде пробне оцінювання з 11 предметів. Прибути до пунктів тестувань абітурієнтам необхідно о 10.15. При собі обов’язково мати паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку та квитанцію про сплату пробних тестів.

Про це повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

У ході другої частини пробної сесії ЗНО пройдуть тестування з математики (базовий та поглиблений рівні), фізики, хімії, географії, біології, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.

28 березня на Дніпропетровщині працюватиме 36 пунктів тестувань, де чергуватимуть громадські спостерігачі. Прибути до пунктів абітурієнтам необхідно о 10.15. При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку та квитанцію про сплату пробних тестів, якщо вона збереглася.

За інформацією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, якщо у день проведення пробного тестування абітурієнт не зміг прийти на іспит, протягом трьох робочих днів він має право звернутися до пункту тестування, у якому мав складати оцінювання, та отримати усі тестові матеріали. Більш детальну інформацію про пробну та основну сесію ЗНО можна дізнатися на сайті відомства.

Нагадаємо, що пробна сесія ЗНО стартувала 21 березня. Тоді понад 8,3 тис майбутніх вступників Дніпропетровщини складали попереднє тестування з української мови та літератури. Для цього в області працювали 38 пунктів тестування.

Зазначимо, що за підсумками першого дня пробної сесії шестеро учасників порушили процедуру і були видалені з аудиторій. Причиною дискваліфікації стало використання мобільних телефонів.

Нагадаємо, вартість одного пробного екзамену складає 89 грн.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Шестеро випускників шкіл Дніпропетровщини здобули максимальні результати ЗНО одразу з двох предметів
Результати громадського спостереження за ЗНО в Дніпропетровській області та новації вступної кампанії 2015
На Дніпропетровщині завершилось ЗНО-2015
Близько 11 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини складали ЗНО з історії України
Понад 10 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини склали ЗНО з математики