Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Дніпропетровщина шукає нові можливості для економії коштів та розвитку територій

Нещодавно Верховна Рада України прийняла Закон про можливість добровільного об’єднання територіальних громад. Його головна мета — надати можливості громадам самостійно вирішувати питання територіального устрою задля економії коштів та створення більш привабливого інвестиційного клімату. Цей закон є одним з кроків до реформування місцевого самоврядування в Україні.

На Дніпропетровщині вже розпочато підготовку до вивчення позитивних та економічно вигідних можливостей застосування цього закону. Зокрема розробляється план заходів на його виконання, який буде винесено на розгляд Дніпропетровської обласної ради на найближчій сесії.

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод підкреслив, що норми цього закону — це гарна можливість територіям самостійно визначати сприятливі для себе умови роботи, скоротити державний апарат, знайти нові можливості для розвитку, якщо вони є.

Більш того, Дніпропетровська обласна рада активно веде перемовини з іноземними фахівцями, які зможуть надати професійні консультації для втілення ефективного досвіду реформування місцевого самоврядування на Дніпропетровщині.

«Ми хочемо не тільки максимально ефективних змін, які принесуть користь Дніпропетровщині та всім її громадам, але й передати свій досвід у співпраці з міжнародними експертами всім громадам України» — зазначив Євген Удод.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Верховная Рада приняла законопроект 3651-д в целом
Партия мэров: 6 городских голов представили «ПроПозицію»
«Карантинний бунт» мерів: низи вже не терплять, а верхи не можуть
Публичность местного самоуправления за год до очередных выборов: результаты шестого исследования
Практики местного самоуправления Днепропетровщины победили во всеукраинском конкурсе-2018