Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Дніпропетровськгаз припинив встановлювати лічильники — бракує персоналу

ПАТ «Дніпропетровськгаз» припиняє прийом заяв на установку газових лічильників за рахунок населення. Про це повідомляє прес-служба «Дніпропетровськгаз», пише «Дніпроград».

У зв’язку з подорожчанням газу дніпропетровці стали частіше звертатися за встановленням лічильників. Через надмірну завантаженість працівників «Дніпропетровськгаз» припинив прийом заявок та виконання робіт з установки лічильників. Відновити прийом заявок та роботи підприємство планує щонайменше через півроку — у жовтні-листопаді.

На підприємстві зазначають, що «Дніпропетровськгаз» почав виконувати інвестиційну програму, затверджену НКРЕКП, яка передбачає ремонт, заміну, модернізацію мереж, споруд та безкоштовну установку лічильників для споживачів. Але через значний ажіотаж фахівці не встигають впоратися з усією роботою.

«Дніпропетровськгаз» просить споживачів аналізувати необхідність установки лічильника, оскільки з 1 січня 2016 року по 1 січня 2018 можливість безкоштовної установки газових лічильників отримають навіть ті абоненти, які користуються газом тільки для приготування їжі.

Також «Дніпропетровськгаз» рекомендують абонентам, які бажають встановити лічильник, звертатися до інших ліцензованих компаній, які надають дану послугу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: ПАО «Днепропетровскгаз» инвестирует в газораспределительную систему области 1 млн. грн.
Как днепропетровцы могут передать показания счетчика газа во время майских праздников
АМКУ оштрафовало «Днепропетровскгаз» на 68 тыс. грн.
Жители Днепропетровщины смогут выбирать поставщика газа и влиять на правила оплаты
Мешканці Дніпропетровщини можуть передати показання лічильника газу за допомогою електронної пошти