Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині пройшов обласний суботник

25 квітня, у суботу, на Дніпропетровщині пройшов обласний суботник. Працівники підприємств, установ, представники громадський організацій та небайдужі жителі регіону зібралися у скверах, парках, на берегах річок та біля прибудинкових територіях, щоб зробити свою область чистою та благоустроєною. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.
Під час суботника люди привели до ладу парки, сквери, алеї, прибудинкові території, висадили дерева та кущі, облаштували газони, квітники, ліквідували стихійні сміттєзвалища, очистили береги річок та дороги від сміття, а також виконали благоустрій пам’ятних місць Другої світової війни.
Керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації взяли участь у суботниках, які проходили в містах та районах області.
Зокрема, учні Дніпропетровської загальноосвітньої школи №140 разом з директором департаменту освіти і науки ОДА Олександром Демчиком упорядкували подвір’я свого навчального закладу, прибрали футбольне поле та шкільну клумбу.
У Павлограді в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА Руслан Стрілець разом зі школярами та жителями міста провів акцію «Об’єднаймо зусилля для відновлення довкілля». У парку 1 Травня на березі річки Вовча висаджено алею з 30 дерев та встановлено 3 лавки для відпочинку. По іншому боці річки Вовча впорядковано та очищено від сміття прибережну територію річки, вивішено 3 нові будиночки для птахів у рамках відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів.
Школярам Руслан Стрілець подарував екологічну гру “Зелене місто майбутнього” та довідники з природно-заповідної справи Дніпропетровщини.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В субботу в Днепре проведут первые субботники в рамках акции «Днепр — пространство чистоты»
В Днепре субботники пройдут в новом формате
В субботу в Днепре устроят масштабную акцию «Экотолока»
В Днепре состоится общегородской субботник
Завтра в Днепропетровске состоится субботник «Чисто возле офиса и дома!»