Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську з початку року усиновлено 18 дітей-сиріт

У Дніпропетровську з початку року усиновлено 18 дітей-сиріт: 15 — громадянами України, 3 – іноземцями. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради.

З початку року без батьківської опіки у місті залишилися 51 дитина. Органи опіки та піклування районних у місті рад влаштували 31 дитину під опіку в сім’ї дніпропетровців, 6 дітей до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, 1 дитину усиновлено, 2 дитини повернуто батькам, ще 9 дітей тимчасово проживають у сім’ях громадян, яких буде призначено опікунами, зазначають в управлінні-службі.

На сьогодні у Дніпропетровську функціонує 80 прийомних сімей, де виховують 111 дітей та 12 будинків сімейного типу, членами яких є 86 дітлахів. З початку року у місті створено 2 прийомні родини, де тепер виховуються 3 дитини, додають в управлінні.

За інформацією управління-служби, на сьогодні у Дніпропетровську на обліку перебуває 1 тисяча 711 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них 1 тисяча 539 дітей виховуються в під опікою в сім’ях громадян, в прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В 2017 году на Днепропетровщине приобрели 5 домов для детских домов семейного типа — Валентин Резниченко
На Днепропетровщине более 150 детских домов семейного типа: что это такое и как создать
Днепр готов предоставить земельные участки для строительства домов семейного типа
У травні на Дніпропетровщині нові родини знайшли 19 дітей
У Дніпропетровську з початку року усиновлено 24 дитини-сироти