Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Жителі Дніпропетровщини задекларували за 2014 рік 742 млн. грн.

На прес-конференції в Інформаційному агентстві «МОСТ-ДНЕПР» радник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако повідомив, що в ході проведення кампанії декларування доходів громадян всього декларації про доходи за 2014 рік надали більше 12 тисяч жителів Дніпропетровської області на загальну суму доходу близько 742 млн. грн.

Зупинившись на питаннях наповнення бюджету у 2015 році, Ігор Ломако зазначив, що з початку року відзначається тенденція до збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб. Так, в першому кварталі 2015 року до бюджетів надійшло 2,74 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 180 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. Також, на сьогодні в регіоні зібрано 90 млн. грн. з роздрібного продажу підакцизних товарів та близько 50 млн. грн. податку на нерухоме майно.

Окремим питанням є надходження до місцевого бюджету військового збору. За 7 місяців, із серпня минулого року по лютий 2015 року, на підтримку української армії від платників Дніпропетровської області надійшло 396,2 млн. грн., з яких за два місяці поточного року – 131,2 млн. грн.

«На сьогоднішній день до територіальних органів ДФС у Дніпропетровській області надійшло 245 заявок про застосування податкового компромісу від платників Дніпропетровщини. А з урахуванням терміну подання декларацій громадян про доходи, що збігає 1 травня, квітень стане «найгарячішим» місяцем» — відзначив Ігор Ломако.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Что изменилось в кошельке украинца: народ тратит больше, чем зарабатывает
В январе граждане Днепропетровщины задекларировали более 97 млн. грн. доходов
Доходы и расходы населения Днепропетровской области за 2013 год