Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


41 учасник АТО отримав консультацію спеціалістів в інформаційному центрі при Дніпропетровській ОДА

До інформаційного центру для учасників АТО та їх сімей при облдержадміністрації звернулась 41 людина. Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

Учасників АТО та їх родини цікавили питання, як отримати земельну ділянку, яка передбачена законом, як поліпшити житлові умови, де отримати медичну допомогу, пройти санаторно-курортне лікування та оздоровити дитину. Спеціалісти облдержадміністрації надали ґрунтовні відповіді та консультації.

Нагадаємо, інформаційний центр розташований у приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова 1, перший поверх, кабінет № 5. Він працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00.

У зазначеному центрі надається інформаційна допомога по вирішенню соціально-правових питань, а саме: понеділок – охорони здоров’я, вівторок – юридичні питання, середа – соціального захисту, четвер – взаємодії з правоохоронними органами та військовими підрозділами, п’ятниця – працевлаштування й освіти.

У кожному міськвиконкомі та райдержадміністрації створені такі ж інформаційні центри.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В этом году более 1800 жителей Днепропетровщины сдали кровь для раненых АТОшников — Валентин Резниченко
Какую помощь могут получить участники АТО и члены их семей: разъяснение Днепропетровского облсовета
Литовцы передали больнице Мечникова лекарства для АТОшников — Валентин Резниченко
Днепровским волонтерам срочно нужны джинсы для пошива рюкзаков
В едином реестре демобилизованных бойцов АТО появилась новая функция, — Валентин Резниченко