Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровщина відзначить День захисту дітей концертами, виставками та розважальними програмами

Дніпропетровщина відзначатиме Міжнародний день захисту дітей концертами, дитячими фестивалями, конкурсами, різноманітними дитячими спортивними заходами. Діти кожного міста та районна Дніпропетровщини отримали можливість відзначити цей день в атмосфері добра, усмішок та свята. Про це повідомили в департаменті культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

У театрах Дніпропетровщини пройдуть дитячі вистави та концертні програми. Серед запланованих вистав незабаром у Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі буде представлена до уваги маленьких глядачів лялькова вистава «Червона Шапочка» за мотивами казки Шарля Перро.

Даруватиме дітлахам прекрасні мелодії академічний симфонічний оркестр з концертом «Сама справжня казка» у Дніпропетровській філармонії імені Л.Б.Когана, також незабутній концерт «В органном царстве, в органном государстве» юній публіці надасть Дніпропетровський будинок органної та камерної музики.

У музейних закладах області підготовані виставки для дітей. Наприклад, у Дніпропетровському художньому музеї працюватиме виставка дитячого малюнку «Четверта весна Софії» Софії Безбородової. Її ім’я внесено до Національного Реєстру Рекордів України як наймолодшого в Україні автора персональної виставки, їй всього 3 роки і 8 місяців.

У Дніпропетровському національному історичному музеї імені Д.І.Яворницького для школярів буде представлена цікава виставка «Світ дитинства: від народження до школи»”. На ній будуть представлені різноманітні горщики, амулети, іграшки різних археологічних культур та народів, знайдені на території Дніпропетровської області, а ще протягом червня будуть здійснюватися виїзні заняття в школи міста (дитячі табори).

У бібліотеках області працюватимуть цікаві книжкові виставки, інтерактивні пізнавальні ігри «Великі права маленької людини», проводитиметься вулична акція «Міняю кульку на віршик» тощо.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Общество без барьеров: В Днепре ко Дню защиты детей проведут инклюзивный фестиваль
В Днепре состоится фестиваль «FoxFest», посвященный Дню защиты детей
В Днепре пройдет акция в честь Дня защиты детей
В Хорватии дети из Днепропетровска отметят День защиты детей с украинским колоритом
Завтра днепропетровцев научат, как защитить детей от насилия в школе и дома