Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровськ готується до святкування Дня Перемоги

Дніпропетровськ відзначить 70-ту річницю Перемоги покладанням квітів до Монументу «Вічна Слава» та святковими заходами на Фестивальному причалі. Про це під час прес-конференції повідомив в.о. керуючого справам виконкому Дніпропетровської міської ради Вадим Шебанов.

«9 травня о 10.00 розпочнеться урочисте покладання квітів до Монумента «Вічна Слава» за участю ветеранів війни та громадськості. Після цього колонна у складі представників різних політичних партій, громадських організацій, мешканців рушить до Фестивального причалу, де проходитимуть святкові концерти, організовані районними у місті радами. 9 травня від площі Героїв Майдану стартує легкоатлетична естафета, яка традиційно з 1944 року проводиться у день Перемоги. За сприятливої погоди на площі також проходитиме конкурс дитячого малюнку на асфальті», — зазначив Вадим Шебанов.

За словами в.о. начальника управління внутрішньої політики міської ради Олександра Шипка, цього дня будуть розгорнуті польові кухні на Жовтневій площі та Фестивальному причалі. «Святкування на Фестивальному причалі стартує з 11.00. Там на різних майданчиках виступатимуть творчі колективи і лунатимуть пісні воєнних років. Усі заходи супроводжуватимуть правоохоронці, які забезпечуватимуть правопорядок», — додав Олександр Шипко.

Під час прес-конференції він також закликав політичні партії та громадські організації у зв’язку з напруженою ситуації в країні у святкові дні не використовувати партійну символіку і бути толерантними один до одного.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Во время массовых мероприятий в Днепропетровске полиция задержала 8 человек
В Днепропетровске состоялась реконструкция боев за освобождение города
Как Днепропетровск будет отмечать 9 мая
9 мая в Днепропетровске состоится легкоатлетическая эстафета
Празднование 9 мая на Днепропетровщине прошло без нарушений общественного порядка, — МВД