Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровська область є пріоритетною для перереєстрації бізнесу з Донецької та Луганської областей

Дніпропетровщина стала пріоритетним регіоном для перереєстрації бізнесу з Донецької та Луганської областей. 300 суб’єктів господарювання зі Східного регіону змінили місце ведення власного бізнесу, обравши Дніпропетровську область. Сьогодні вона займає друге місце після Києва за цим показником та суттєво випереджає Харківську та Запорізьку області. Про це повідомив в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман під час засідання круглого столу «Актуальні проблеми з відкриття та ведення бізнесу для внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей у Дніпропетровському регіоні».

У круглому столі взяли участь представники Державної реєстраційної служби, Головного управління Державної фіскальної служби, обласного центру зайнятості, Дніпропетровської торгівельно-промислової палати, управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради, виконавчих комітетів міських рад, громадських організацій.

«Наше завдання на сьогодні – розробити комплекс конкретних заходів з адаптації бізнесу вимушених переселенців у Дніпропетровському регіоні. З цією метою ми запросили не тільки підприємницький актив, але й представників органів місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади. Я сподіваюся, що разом ми максимально ефективно вирішимо всі питання», – сказав Олег Кужман.

Зокрема, під час заходу обговорювалися питання перспектив і можливостей для малого та середнього бізнесу із зони АТО, взаємодії та партнерських відносин місцевого бізнесу з підприємцями з Донецької та Луганської областей, а також проблемні питання, що виникають у підприємців із зони АТО під час створення та ведення бізнесу в Дніпропетровській області. Серед них – адаптація, відсутність напрацьованих бізнес-контактів, а також землі для ведення бізнесу, складність в оренді приміщень та інші.

«Ми відкриті для розвитку території, на якій ми зараз живемо, ми не загроза, а потенціал. Адже ми покинули рідні домівки не через розруху чи страх, а тому, що справжні патріоти», – сказав керівник громадської організації «Український захист» Олександр Кисельов.

Олег Кужман зазначив, що у разі виникнення будь-яких питань можна звертатися на «гарячу лінію» голови Дніпропетровської облдержадміністрації: 0-800-505-600.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Как сделать бизнес успешным и прибыльным: ДнепрОГА и Совет Европы организовали полезный тренинг для переселенцев
Нестабильность валюты — основная проблема украинского бизнеса (исследование)